• Adres
  • Haliliye/ŞANLIURFA
  • 0(414) 313 88 88
  • Hafta İçi - 08:00 - 20:00
  • Pazar 12:00 - 17:00

Şanlıurfa Televizyon Servisi

Şanlıurfa Televizyon servisi, marka tüm televizyon ürünlerinde teknik servis imkanı sağlamaktadır. Plazma, LCD ve normal televizyon arızalarında yerinde servis imkanı sunan Şanlıurfa Televizyon servisi bakım, onarım ve montaj işlemleri yapmaktadır. Arızalı ürünleriniz yerinde, konusunda deneyimli ustalarımız sayesinde en kısa sürede onarılmaktadır. Servis elemanlarımız servis yapılacak yere tüm yedek parçalarla gelmektedir. Bu sayede ürünün hangi parçasında sorun var ise ona göre parça değişikliği o anda yapılır ve televizyonunuz çalışır hale getirilir.

Şanlıurfa Televizyon servisi  cihazınızın arızası yerinde çözülemeyecek gibiyse cihaz sizlerden alınarak merkezimize getirilir. Burada uzman servis elemanlarımız Şanlıurfa Televizyon servisi  televizyon cihazınızın gereken tüm bakımlarını yaparak çalışır duruma getirmektedir.

Şanlıurfa Televizyon Servisimiz Şanlıurfa'nın tüm semt ve mahallerine haftanın 7 günü 24 saat hizmet vermektedir.

 

Televizyon Servisi

Tüm Marka Tv, Led, Plazma Montaj çalışmalarının doğru bir şekilde yapılması çok önemlidir. Çünkü yapılan yanlış ile sökülüp tekrar montaj yapılması; hem çok zahmetli, hem çok masraflı, hem de cihazın zarar görmesine neden olabilir. Bu nedenle dayanıklı bir alan seçilerek montaj çalışmaları başlar.

Zemine göre doğru aparatların seçimi de önemlidir. Cihazın çevresinde gaz kaçağı oluşturabilecek farklı cihazlarda kullanılmamalıdır.

Kapılara yakın alanlarda olmaması gerektiği gibi farklı elektronik cihazlara zarar verebilecek bir ortam da bulunmaması önerilir.

Arızalar ve Nedenleri

Tüm Marka Elektronik cihazlar zaman içerisinde arızalanabilir. Tv, Led, Plazma arızalarında da pek çok faktör etkili olabilir. Cihazınızın kumandası çalışmıyor ise pillerini kontrol edebilir, cihaz ile iç ünite arasındaki mesafeden sinyal alıp almadığına bakabilirsiniz.

Tüm Marka Cihaz tamamen çalışmıyor ise elektrik gitmiyor, iç ünite çalışma göstergesi çalışmıyor ya da kumanda arızasından dolayı arıza durumları ortaya çıkabilir. Yapacağınız birkaç kontrol sonrasında sorun devam ediyor ise teknik destek almanız gerekli olacaktır.


Whatsapp Destek

Şanlıurfa Tv Servisi

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?

WhatsApp
Hemen Ara